Objavljeno: 5. 4. 2024. u 08:05

Dana 28. ožujka 2024. doc. dr. sc. Eva Katarina Glazer i izv. prof. dr. sc. Vlatka Vukelić sudjelovale su u radu The 1 st international conference of the ENSTARH: the EUROPEAN NETWORK FOR THE STUDY AND TEACHING OF THE ANCIENT ROMAN HISTORY 28-29 march 2024. University of Ferrara, Aula Magna Drigo and Santa Lucia Auditorium. Fakultet hrvatskih studija, a naročito rad Odsjeka za povijest predstavile su izlaganjem: Exploring Student Interests in Ancient History: a comparative analysis of theses at the faculty of Croatian Studies, University of Zagreb.
S obzirom na naročiti interes za izlaganje, ali metodologiju koju su primijenile, kao i iskustva iz panel rasprava, iskazan je interes za idućim održavanjem kongresa u Zagrebu.

doc. dr. sc. Eva Katarina Glazer i izv. prof. dr. sc. Vlatka Vukelić