O Službi za znanost i projekte

Služba za znanost i projekte osnovana je za potrebe sustavnog praćenja provedbe projektnih aktivnosti na razini Fakulteta te pružanje savjetodavne i administrativne potpore primarno znanstveno-nastavnom i suradničkom osoblju, zaposlenicima Fakulteta, u upravljanju projektima.

U pogledu znanstvene suradnje Služba radi na sustavnom ostvarivanju i unaprjeđenju kvalitetne i produktivne znanstvene suradnje s postojećim i potencijalno strateški zanimljivim domaćim i stranim visokoobrazovnim i znanstveno-istraživačkim ustanovama.

Služba također organizira i provodi edukativne aktivnosti tematski vezane za upravljanje projektima općenito te edukacije, informativne dane i radionice specifične tematike vezane uz pojedinačne natječaje, specifičnosti i procedure upravljanja i ostale zanimljive teme iz navedenog područja sukladno potrebama ustanove.

Služba također vodi evidenciju o stanju znanstvenih i projektnih aktivnosti na Fakultetu i arhivu natječajne i službene projektne dokumentacije Fakulteta hrvatskih studija.

Redovito obavještavanje zaposlenika Fakulteta hrvatskih studija o mogućnostima sudjelovanja u projektima kao i službenu komunikaciju s tijelima u sustavu upravljanja projektima također provodi Služba.

Kontakt: Tea Cacović, voditeljica Službe za znanost i projekte

e-adresa: tcacovic@hrstud.hr; projekti@hrstud.hr