Objavljeno: 15. 7. 2024. u 09:04

Vrijeme prijave od 24. srpnja do 1. kolovoza 2024. (do 23.59 sati)

Kako se prijaviti: na e-adresu korejskijezik@hrstud.hr

Pošaljite e-poštom skeniran ispunjeni obrazac za prijavu, popunjen kao što je prikazano u primjeru s fotografijom. Poslat ćemo Vam e-poštom podatke o računu za plaćanje naknade za prijavu ispita, onda nakon uplate pošaljite nam potvrdu o uplati koju je izdala banka.

Prijave se zaprimaju po načelu tko prvi dođe, prvi se popuni ovisno o broju popunjenih osoba (80 osoba). Prijava putem opunomoćenika nije dostupna osim obitelji.

Naknada za prijavu ispita:

TOPIK I: 35 EUR

TOPIK II: 40 EUR

Povrat novca: 100 % u vrijeme prijave, 50 % do jednoga tjedna nakon roka prijave, 40 % do jedan dan prije ispita

Potrebne isprave: 2 fotografije za osobnu iskaznicu dimenzija 3×4 cm za obrazac prijave(Potvrdu o uplati naknade za prijavu ispita dostavite naknadno e-poštom).

Trebate ispisati obrazac za prijavu i priložiti fotografije te skenirati popunjeni obrasac. Nestandardne fotografije se ne prihvaćaju.

Za prijavitelje kojima je potrebna prikladna podrška zbog invalidnosti: zahtjev za podršku i liječnička isprava s dijagnozom.

Datum ispita: subota 12. listopada 2024.

Mjesto ispita: Institut kralja Sedžonga u Zagrebu (adresa: Borongajska cesta 83j, 10000 Zagreb)

Vrijeme ispita (po lokalnom vremenu)

Test

2. stupanj

Čitanje

70 minuta

Objava rezultata četvrtak 28. studena 2024.

Potvrdu će biti moguće besplatno otisnuti na mrežnoj stranici Korean Language Proficiency (www.topik.go.kr)

Informacije o ispitu

Vrijeme prijave: treba se prijaviti u ispitnu sobu do 30 minuta prije početka ispita.

Pristupnici moraju pripremiti: identifikacijski listić (dobit ćete ga iz obrasca za prijavu), identifikacijsku ispravu (osobna iskaznica ili putovnica)

Važno:

Odgovori za slušanje/čitanje moraju biti napisani obostranom olovkom (dostavljeno u ispitnom centru).

Tijekom testa slušanja moraju se pisati samo odgovori slušanja, a tijekom testa čitanja/pisanja samo odgovori čitanja/pisanja.

Svi elektronički uređaji poput mobitela moraju se isključiti prije testiranja i predati nadzorniku.

Ako je broj prijavljenih za svaki pojedini test (TOPIK I, II) manji od 10 ispit se ne će održati.

Nisu moguće naknadne prijave.

Nije moguće testiranje izvan centra u kojem je izvršena prijava (Nije moguće promijeniti mjesto ispita).

Pogledajte priručnik za druge bilješke ispitanika.

Za ostale detalje slobodno kontaktirajte Institut kralja Sedžonga u Zagrebu (e-adresa: skwon@hrstud.hr).

Obavijest o Ispitu poznavanja korejskoga jezika (96. TOPIK)

Obrazac u PDF formatu.

Primjer u PDF formatu.