Objavljeno: 7. 11. 2022. u 14:05

FHS Dubrovnik Expo 2022.

U Dubrovniku se na Dubrovnik EXPO 22 od 3. do 5. studenog 2022. godine, koji je centralni događaj u regiji koji promovira obrazovanje u organizaciji Centra za karijere mladih Dubrovnik u hotelu Rixos Premium Dubrovnik, uspješno predstavio Fakultet hrvatskih studija Sveučilišta u Zagrebu. Na jednom mjestu okupili su se gospodarstvenici, visokoobrazovne ustanove, centri izvrsnosti i ostali zainteresirani dionici što Dubrovnik EXPO 22 promiče u centralni događaj međusektorske suradnje u području obrazovanja. Sam događaj posjetilo je 3500 mladih iz cijele Hrvatske i susjednih zemalja s ciljem pružanja prilike za njihov osobni, profesionalni i društveni razvoj. Doc. dr. sc. Katarina Dadić, o.d. prodekana za nastavu i studente Fakulteta hrvatskih studija sudjelovala je u panelu Drugo lice TikToka.

Dubrovnik EXPO 2022.