Objavljeno: 23. 12. 2020. u 21:28
Uređeno: 23. 12. 2020. u 21:36
Natasha Kathleen Ružić

Snježana Mehun, vlasnica modne kuće Duchess, održala je gostujuće predavanje na temu socijalnih medija i marketinga studentima na Fakultetu hrvatskih studija iz predmeta Računalno posredovana komunikacija i upravljanje virtualnim timovima. Gostujuće predavanje održalo se putem Zooma. Snježena je sa studentima otvoreno razgovarala o svom iskustvu koje je bilo zanimljivo i relevantno za današnji poslovni svijet. Navela je primjere procesa, pozitivnih rezultata i kako se nositi s negativnim aspektima promocije brenda na društvenim mrežama. Predavanje je dobro prihvaćeno i studenti su joj zahvalili na doprinosu. Dr. sc. Natasha Kathleen Ružić iz Znanstvenog zavoda Fakulteta hrvatskih studija tvrdi da gostujuća predavanja stručnjaka iz industrije pružaju studentima priliku da čuju priče iz stvarnog života povezane s proučavanjem teorije. To pruža relevantnost, perspektivu i povećava motivaciju učenika da počnu razmišljati o planiranju vlastite karijere i mogućnostima u Hrvatskoj.