Objavljeno: 3. 7. 2022. u 13:20

Dana 30. lipnja 2022. održana je zadnja radionica Programa metodičkoga osposobljavanja i usavršavanja sveučilišnih nastavnika i suradnika za asistente Fakulteta prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu. Potvrde o uspješno odrađenim radionicama polaznicima je podijelila voditeljica Programa doc. dr. sc. Rona Bušljeta Kardum.

U akademskoj godini 2021./2022. Program metodičkoga osposobljavanja i usavršavanja sveučilišnih nastavnika i suradnika prošlo je preko četrdeset sveučilišnih nastavnika i suradnika četiri fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i jednog visokog učilišta.

Radionice su od sredine veljače do kraja lipnja 2022. provedene za sveučilišne nastavnike i suradnike Fakulteta hrvatskih studija, Fakulteta prometnih znanosti, Fakulteta filozofije i religijskih znanosti, Rudarsko-geološko-naftnog fakulteta te visokog učilišta Algebra.

U cilju podizanja kvalitete Programa metodičkoga osposobljavanja i usavršavanja sveučilišnih nastavnika i suradnika za sljedeću akademsku godinu pripremamo i dodatne radionice s novim temama.

Hvala svim kolegama i kolegicama koji su nam ukazali povjerenje i bili dio Programa metodičkoga osposobljavanja i usavršavanja sveučilišnih nastavnika i suradnika Fakulteta hrvatskih studija.

Veselimo se sljedećoj akademskoj godini, novim suradnjama i polaznicima!

Voditeljica

doc. dr. sc. Rona Bušljeta Kardum