Objavljeno: 18. 5. 2022. u 08:13

U okviru projekta „Istraživanje razine znanja hrvatskoga jezika kod djece koja polaze Hrvatsku nastavu u Bavarskoj i Baden-Wurttembergu“, u utorak 17. svibnja 2022. u Poingu u Bavarskoj održan je Okrugli stol „Hrvatska nastava u Bavarskoj koordinaciji – otvorena pitanja“.

U radu Okrugloga stola aktivno je sudjelovalo pet učiteljica Hrvatske nastave u Bavarskoj, njihova koordinatorica Mateja Kocijan, predstavnik roditelja i asistentica Lidija Bogović.

Okrugli je stol idejno zamislila i vodila prof. Sanja Vulić, a organizirala Mateja Kocijan. Izneseno je niz zanimljivih zapažanja i konstruktivnih prijedloga. Svi sudionici izrazili su veliko zadovoljstvo susretom, razgovorom i raspravom.