Objavljeno: 11. 6. 2021. u 16:35
Uređeno: 11. 6. 2021. u 16:36
Davor Trbušić
Preminuo Jan Ivanjek, vojni...

Nakon kratke i teške borbe s opakom i zloćudnom bolesti u 31. godini preminuo je Jan Ivanjek, vojni analitičar i student diplomskog studija komunikologije na Fakultetu hrvatskih studija.

U sjećanju svojih nastavnika i kolega s Kampusa Jan će ostati upamćen po svojoj marljivosti, kolegijalnosti, britkosti i analitičnosti. Vrline koje je ugrađivao u svoj rad prepoznate su i izvan granica naše akademske zajednice, gdje se posebno isticao analizama o vojnoj tehnologiji čime je stekao poštovanje i priznanje šire znanstvene i stručne javnosti.

U ime uprave Fakulteta hrvatskih studija, nastavnika i studenata izražavam sućut Janovoj obitelji i molim Gospodina da mu bude milostiv i milosrdan sudac.

Dragi Jane, počivaj u miru Božjem!

Prof. dr. sc. Danijel Labaš, predstojnik Odsjeka za komunikologiju

Knjiga žalosti bit će otvorena u predvorju knjižnice fakulteta od 14. lipnja.