Objavljeno: 3. 9. 2020. u 17:36

Sukladno s odlukom provest će se edukacija rada sa sustavom provjere izvornosti studentskih radova - Turnitin, u sljedećim terminima:

• četvrtak 10. rujna 2020. dvorana Rijeka, 13 sati - nastavnici - edukacija je uspješno provedena.
  • četvrtak 17. rujna 2020. dvorana Rijeka, 13 sati - studenti
  • četvrtak 24. rujna 2020. dvorana Rijeka, 13 sati - nastavnici

Kako je sustav relativno složen, umoljavaju se oni koji namjeravaju doći na edukaciju da prethodno prouče upute dane na stranici Provjera izvornosti radova, tako da edukacija ne traje dulje od 30-ak minuta.

Po završetku prve edukacije svim zainteresiranima biti će dostupna prezentacija napravljena u tu svrhu.