Objavljeno: 10. 6. 2020. u 15:21
Renata Burai

Prijelaz studenata s drugih visokih učilišta na studijske programe Fakulteta hrvatskih studija u akademskoj godini 2020./2021.

Prijelaz studenata s drugih visokih učilišta moguć je do završetka upisnoga roka propisanoga za upis na studij. Prijelaz nije moguć tijekom prve akademske godine.

POSTUPAK PODNOŠENJA ZAMOLBE ZA PRIJELAZ

Studenti zamolbu za prijelaz na studijski program Fakulteta hrvatskih studija mogu predati do utorka, 15. rujna 2020. godine osobno u pisarnici Fakulteta ili poštom. Razmatrat će se samo zamolbe koje sadrže sve potrebne priloge:

• presliku indeksa (ovjerena na matičnom VU, za one koji još koriste indeks)
  • presliku nastavnoga plana i programa po kojem student studira na drugom VU (ovjeren na matičnom VU)
  • preslike opisa položenih predmeta (ovjerene na matičnom VU)
  • ovjereni prijepis ocjena
  • potvrdu o uplati 200,00 kn za provedbu postupka usporedbe nastavnih programa.

Podatci za uplatu:

Fakultet hrvatskih studija

Borongajska cesta 83d, 10000 Zagreb

Kunski IBAN broj: HR83 2340 0091 1110 5807 5

Model: 00; Poziv na broj: OIB STUDENTA

Svrha: naknada za postupak usporedbe nastavnih programa

Studentima prijelaznicima može se izreći polaganje razlikovnih ispita.

Više o uvjetima prijelaza s drugih visokih učilišta na Fakultet hrvatskih studija možete pročitati na sljedećoj poveznici u članku 39.